Restauracja dla dzieci

Restauracja przyjazna dzieciom w Gdańsku

Każdy z nas ma czasem potrzebę wyjścia z domu, zjedzenia czegoś dobrego w przyjaznej atmosferze i w miejscu, gdzie będzie czuł się dobrze. Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym spokojnie będzie można zjeść rodzinny obiad, to Restauracja w Gdańsku „Zacisze” jest idealnym wyborem. Pyszne jedzenie dla dzieci i rodziców.

W naszym lokalu rodzice z dziećmi są bardzo mile widziani dlatego można powiedzieć, że Zacisze to restauracja dla dzieci.  Ponadto przed lokalem znajduje się duży parking przygotowany specjalnie dla Państwa.

W samym lokalu do dyspozycji naszych małych Gości oddaliśmy dedykowany kącik zabaw dla dzieci, w którym miłośnicy przygód znajdą m.in. bezpieczne klocki, tablicę do rysowania kredą, kredki i kolorowy namiot. Sala zabaw jest zawsze dostępna! W ogrodzie naszej restauracji  znajduje się także plac zabaw. Przygotowaliśmy także dodatkowe udogodnienia w postaci specjalnych krzesełek dla najmłodszych, przewijaka i podestów w toaletach.

W słonecznie dni, maluchy mogą do woli korzystać z uroków hektarowego ogrodu otaczającego Restaurację. Siedząc przy stolikach rozstawionych na trawie, możecie Państwo spokojnie jeść i relaksować się przy aromatycznej kawie, podczas gdy Wasze pociechy mają cały ogród do swojej dyspozycji, bawiąc się pod czujnym okiem swoich opiekunów. Zacisze to miejsce bardzo przyjazne dzieciom niedaleko centrum miasta!

Restauracja dla dzieci w Gdańsku – Zacisze

Z myślą o najmłodszych amatorach dobrego jedzenia w naszym menu na stałe zagościły pozycje tylko dla nich. Jednocześnie kucharze Zacisza cały czas pracują nad stworzeniem specjalnego menu dla dzieci, a na co dzień dbają o najwyższą jakość przygotowywanych obiadów dla nich, dostosowując się do ograniczeń żywieniowych naszych Gości związanych m.in. z alergiami pokarmowymi, czy specjalnymi dietami.

Restauracja to wyjątkowe miejsce, które przyjmuje także rezerwacje na uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, urodziny, czy komunie. Sprawdź nasze sale bankietowe w Gdańsku!

Okazjonalnie organizujemy różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, w tym warsztaty kulinarne i zabawy z animatorem. Swobodna atmosfera, dziecięce menu oraz pokój zabaw sprawia, że gościmy coraz więcej dzieci.

Zapraszamy całymi rodzinami! 🙂

Co nas czeka?