Dla dzieci

Każdy z nas ma czasem potrzebę wyjścia z domu, zjedzenia czegoś dobrego w przyjaznej atmosferze i w miejscu, gdzie będzie czuł się dobrze. Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym spokojnie będzie można zjeść rodzinny obiad, to Restauracja Zacisze jest idealnym wyborem.

W naszym lokalu rodzice z dziećmi są bardzo mile widziani. Restauracja jest przestronna, dzięki czemu wejście do niej z wózkiem dziecięcym nie stanowi problemu. Ponadto przed lokalem znajduje się duży parking przygotowany specjalnie dla Państwa.

W samym lokalu do dyspozycji naszych małych Gości oddaliśmy dedykowany kącik zabaw, w którym miłośnicy przygód znajdą m.in. bezpieczne klocki, tablicę do rysowania kredą, kredki i kolorowy namiot. Przygotowaliśmy także dodatkowe udogodnienia w postaci specjalnych krzesełek dla najmłodszych, przewijaka i podestów w toaletach.

W słonecznie dni, maluchy mogą do woli korzystać z uroków hektarowego ogrodu otaczającego Restaurację. Siedząc przy stolikach rozstawionych na trawie, możecie Państwo spokojnie jeść i relaksować się przy aromatycznej kawie, podczas gdy Wasze pociechy mają cały ogród do swojej dyspozycji, bawiąc się pod czujnym okiem swoich opiekunów.

Z myślą o najmłodszych amatorach dobrego jedzenia w naszym menu na stałe zagościły pozycje tylko dla nich. Jednocześnie kucharze Zacisza obecnie pracują nad stworzeniem specjalnego menu dla dzieci, a na co dzień dbają o najwyższą jakość przygotowywanych obiadów dla nich, dostosowując się do ograniczeń żywieniowych naszych Gości związanych m.in. z alergiami pokarmowymi, czy specjalnymi dietami.

Restauracja przyjmuje także rezerwacje na uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny, urodziny, czy komunie. Okazjonalnie organizujemy różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, w tym warsztaty kulinarne i zabawy z animatorem.

Zapraszamy całymi rodzinami! 🙂

Co nas czeka?