Kolacje

Romantyczna kolacja w Gdańsku

Restauracja Zacisze położona w dzielnicy Gdańsk Łostowice to idealne miejsce dla osób ceniących miłą atmosferę, obsługę najwyższej jakości oraz wnętrza urządzone ze smakiem. Piękny widok na rozległy ogród, w którym można spacerować kiedy pogoda na to pozwala, jest dodatkowym atutem tego obiektu. Zacisze położone jest kilka kilometrów od centrum Gdańska i dobrze z nim skomunikowane, a przy tym zapewnia idealne warunki do spędzania czasu z najbliższymi.

Kolacja we dwoje czy świętowanie rodzinnych uroczystości, jak rocznice, imieniny lub urodziny wymagają dbałości o każdy szczegół. Ponieważ doskonale wiemy, że podczas tego typu spotkań liczy się zarówno smaczne jedzenie, jak i odpowiednia atmosfera, zapewniamy naszym gościom urozmaicone menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie.

Nasza karta dań oparta jest na produktach sezonowych. Odwiedzający nas goście dzięki temu zyskują pewność, że przygotowane posiłki powstały wyłącznie ze świeżych składników. Menu zawiera wyszukane przekąski, smaczne zupy, urozmaicone dania główne oraz pyszne desery. Do kolacji możemy zaproponować zimne lub ciepłe napoje, a także alkohol. Duży wybór potraw, przekąsek oraz słodkości gwarantuje, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a kolacja stanie się prawdziwą kulinarną przygodą.

Jeśli odwiedzasz Gdańsk lub jesteś mieszkańcem tego pięknego miasta i szukasz stylowego miejsca na smaczną kolację w gronie bliskich, Zacisze to idealna propozycja dla Ciebie. Zapewniamy smaczne posiłki, miłą atmosferę oraz kulturalną obsługę na najwyższym poziomie. Chętnie zorganizujemy również imprezy okolicznościowe. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
godz. 13.00 – 22.00
ul. Niepołomicka 36
80-180 Gdańsk

Rezerwacje: 533 336 698