Dla biznesu

Zacisze to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy motywacyjnych. Warunki jakie zapewnia nasz obiekt sprostają każdym Państwa wymaganiom. Stworzyliśmy bardzo dobrze wyposażone centrum konferencyjno – bankietowe.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy trzy klimatyzowane, nowocześnie wyposażone w niezbędny sprzęt audio wizualny sale szkoleniowe. W spotkaniach może wziąć udział nawet 250 uczestników w zależności od ustawienia Sali, które dostosujemy do Państwa potrzeb.

Obiekt usytuowany wśród zieleni z dostępem do światła dziennego, co gwarantuje naszym Gościom pracę w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu, o każdej porze roku.

Kierując się doświadczeniem z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej sali konferencyjnej, przerwy kawowej, menu oraz organizacji czasu wolnego.

Nasz doświadczony personel z przyjemnością zadba o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły pobytu tak, aby zaspokoić te najbardziej wygórowane oczekiwania i mile Państwa zaskoczyć. Oprócz wspaniałego ogrodu czy eleganckiego wnętrza obiektu, do dyspozycji naszych Gości pozostaje ogromny parking oraz trzygwiazdkowy hotel Platan.

Kluczem dobrze zorganizowanego szkolenia jest wybór takiego miejsca, które zapewni profesjonalna obsługa, a to przełoży się na sukces spotkania.

Kontakt: 533-376-015 lub biznes@zacisze.gda.pl

Sale konferencyjne