Dla biznesu

Tematyczne szkolenia dla pracowników oraz spotkania ze specjalistami pozwalają firmom się rozwijać i podnosić kompetencje zatrudnionych osób. Aby jednak było to możliwe, warto znaleźć miejsce na konferencje w Gdańsku zapewniające dogodne warunki do przeprowadzenia całego przedsięwzięcia. Jeśli szukają Państwo obiektu gwarantującego przestronne sale z odpowiednim wyposażeniem oraz profesjonalną obsługę tego typu spotkań, Zacisze będzie idealnym miejscem!

Nasza restauracja świetnie sprawdzi się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy motywacyjnych. Oferujemy aż trzy klimatyzowane sale konferencyjne w Gdańsku doskonale przystosowane do tego typu wydarzeń.
Zależnie od ustawienia sal, w spotkaniach może wziąć udział nawet 250 osób. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny niezbędny podczas prowadzenia szkoleń czy prezentacji. Ponieważ nasz obiekt usytuowany jest wśród zieleni i zapewnia dostęp do światła dziennego, Goście mogą liczyć na pracę w komfortowych warunkach niezależnie od pory roku. Organizując spotkanie biznesowe w Gdańsku dla większej liczby osób warto wziąć pod uwagę również lokalizację miejsca, w jakim ma się ono odbyć. Łatwy dojazd do Zacisza z centrum miasta gwarantuje, że Goście nie będą mieli problemów
z dotarciem na konferencję czy szkolenie. Przed restauracją znajduje się obszerny parking, dzięki czemu osoby biorące udział w spotkaniu mogą dojechać na nie własnym autem.

Zacisze to idealne miejsce na spotkanie biznesowe w Gdańsku również ze względu na ciekawe menu i możliwość skorzystania z usług naszej restauracji. Chętnie pomożemy
w wyborze odpowiednich posiłków na przerwę obiadową lub kawową. Przygotowywane przez nas potrawy to smaczne dania, które powstają z sezonowych produktów. Świeże składniki, doświadczenie naszych kucharzy oraz pomysłowy jadłospis pozwalają nam zaproponować pyszne przekąski, dania obiadowe, a także desery spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Oferowane przez nas menu na spotkanie biznesowe w Gdańsku to różne dania do wyboru, dzięki czemu mogą Państwo zależnie od potrzeb zorganizować u nas zarówno przerwę na obiad, jak i lunch z lekkimi przekąskami.

Bogate menu na spotkanie biznesowe to oczywiście nie wszystko, co możemy zaoferować. Lokalizacja Zacisza oraz zadbana zieleń otaczająca naszą restaurację umożliwiają odpoczynek na świeżym powietrzu podczas przerw w szkoleniu czy konferencji. Spacer po ogrodzie przy sprzyjającej pogodzie pozwoli nabrać uczestnikom spotkania energii przed kolejnymi punktami programu. W chłodniejsze dni chętnie pomożemy zorganizować czas wolny wewnątrz naszej restauracji. Elegancki wystrój oraz profesjonalna obsługa gwarantują przyjemnie spędzony czas podczas przerw. W przypadku konferencji, szkoleń
i innych spotkań trwających kilka dni, proponujemy skorzystanie z naszego trzygwiazdkowego hotelu Platan. Decydując się na naszą ofertę mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę całego przedsięwzięcia!

Wynajem sali konferencyjnej w Zaciszu to możliwość skorzystania z dobrze wyposażonego i atrakcyjnie zlokalizowanego obiektu. Oferujemy smaczne menu, organizację czasu wolnego, miłą atmosferę i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Chętnie służymy pomocą w przygotowaniu różnego rodzaju eventów, dzięki czemu zaplanowane u nas szkolenie czy obiad konferencyjny w Gdańsku z pewnością przełoży się na pełen sukces spotkania biznesowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Sale konferencyjne