Restauracja dla biznesu

Sale konferencyjne w Restauracji Zacisze

Tematyczne szkolenia dla pracowników oraz spotkania ze specjalistami pozwalają firmom się rozwijać i podnosić kompetencje zatrudnionych osób. Aby jednak było to możliwe, warto znaleźć miejsce na konferencje w Gdańsku zapewniające dogodne warunki do przeprowadzenia całego przedsięwzięcia. Jeśli szukają Państwo obiektu gwarantującego przestronne sale z odpowiednim wyposażeniem oraz profesjonalną obsługę tego typu spotkań, Zacisze będzie idealnym miejscem!

Nasza restauracja w Gdańsku świetnie sprawdzi się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy motywacyjnych. Oferujemy aż trzy klimatyzowane sale konferencyjne w Gdańsku doskonale przystosowane do tego typu wydarzeń.

Zależnie od ustawienia sal, w spotkaniach może wziąć udział nawet 250 osób. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny niezbędny podczas prowadzenia szkoleń czy prezentacji. Ponieważ nasz obiekt usytuowany jest wśród zieleni i zapewnia dostęp do światła dziennego. Goście mogą liczyć na pracę w komfortowych warunkach niezależnie od pory roku. Organizując spotkanie biznesowe w Gdańsku dla większej liczby osób warto wziąć pod uwagę również lokalizację miejsca, w jakim ma się ono odbyć. Łatwy dojazd do Zacisza z centrum miasta gwarantuje, że Goście nie będą mieli problemów z dotarciem na konferencję czy szkolenie.

Przed restauracją znajduje się obszerny parking, dzięki czemu osoby biorące udział w spotkaniu mogą dojechać na nie własnym autem.

Restauracja dla biznesu

Zacisze to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe czy biznesowy lunch w Gdańsku również ze względu na ciekawe menu i możliwość skorzystania z usług naszej restauracji. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich posiłków na przerwę obiadową lub kawową. Przygotowywane przez nas potrawy to smaczne dania, które powstają z sezonowych produktów. Świeże składniki, doświadczenie naszych kucharzy oraz pomysłowy jadłospis pozwalają nam zaproponować pyszne przekąski, dania obiadowe, a także desery spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Oferowane przez nas menu na spotkanie biznesowe w Gdańsku to różne dania do wyboru, dzięki czemu mogą Państwo zależnie od potrzeb zorganizować u nas zarówno przerwę na obiad, jak i lunch z lekkimi przekąskami.

Bogate menu na spotkanie biznesowe to oczywiście nie wszystko, co możemy zaoferować. Lokalizacja Zacisza oraz zadbana zieleń otaczająca naszą restaurację umożliwiają odpoczynek na świeżym powietrzu podczas przerw w szkoleniu czy konferencji. Spacer po ogrodzie przy sprzyjającej pogodzie pozwoli nabrać uczestnikom spotkania energii przed kolejnymi punktami programu. W chłodniejsze dni chętnie pomożemy zorganizować czas wolny wewnątrz naszej restauracji. Elegancki wystrój oraz profesjonalna obsługa gwarantują przyjemnie spędzony czas podczas przerw. W przypadku konferencji, szkoleń i innych spotkań trwających kilka dni, proponujemy skorzystanie z naszego trzygwiazdkowego hotelu Platan. Decydując się na naszą ofertę mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę całego przedsięwzięcia!

Wynajem sali konferencyjnej w Gdańsku, w restauracji Zacisze to możliwość skorzystania z dobrze wyposażonego i atrakcyjnie zlokalizowanego obiektu. Zacisze to znakomita restauracja, eleganckie dania i zmienne menu nad którym czuwa nasz szef kuchni.

Oferujemy smaczne menu, organizację czasu wolnego w miłej atmosferze i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy także na lunch biznesowy z sezonowych składników. Chętnie służymy pomocą w przygotowaniu różnego rodzaju eventów, dzięki czemu zaplanowane u nas szkolenie czy obiad konferencyjny w Gdańsku z pewnością przełoży się na pełen sukces spotkania biznesowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Sale konferencyjne

Największa sala bankietowa/ konferencyjna w obiekcie. Wielofunkcyjna z widokiem na ogród

do 250 osób

ekran, projektor multimedialny, system nagłośnieniowy, mikrofon, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do internetu, nowoczesny system oświetleniowy

Sala Sadowa

Sala bankietowa położona w głębi ogrodu z z panoramicznym widokiem na teren zielony.

do 60 osób

ekran, projektor multimedialny, system nagłośnieniowy, mikrofon, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do internetu.

Sala Ogrodowa