Obiady

Smaczne obiady w Gdańsku

Spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny, randka czy rozmowa z biznesowym kontrahentem wymagają odpowiedniej oprawy. Restauracja Zacisze w dzielnicy Gdańsk Łostowice idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce na obiad w gronie najbliższych, jak i lunch z partnerem firmy lub klientem. Eleganckie i ciepłe wnętrze z pięknym widokiem na ogród zapewni odpowiednią atmosferę do spotkań, a łatwy dojazd i rozległy parking to dodatkowe zalety tej lokalizacji.

Naszym gościom możemy zaproponować smaczne obiady przygotowywane z najwyższą starannością przez naszego szefa kuchni. Ponieważ zależy nam na jakości świadczonych usług i zadowoleniu odwiedzających nas osób, menu zawiera dania z produktów sezonowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane przez nas posiłki zostały przyrządzone ze świeżych składników.

Na obiad możemy zaproponować naszym gościom m. in. smaczne przekąski, zupy, dania główne z mięsem lub rybami, a także pyszne desery oraz ciepłe i zimne napoje. W naszej karcie znajdują się też pozycje przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie można zjeść rodzinny obiad w Gdańsku, Zacisze będzie doskonałym wyborem. Na specjalne życzenie możemy też przygotować obiad na rodzinne uroczystości lub dla większych grup zwiedzających Gdańsk i jego okolice.

Zapewniamy pyszne dania ze świeżych produktów sezonowych, urozmaicone menu, specjalną ofertę dla dzieci oraz miłą atmosferę. U nas zjesz smaczny obiad i odpoczniesz od zgiełku miasta. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do restauracji Zacisze na obiady i lunche!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
godz. 13.00 – 22.00
ul. Niepołomicka 36
80-180 Gdańsk

Rezerwacje: 533 336 698