Stypy

Śmierć członka rodziny to ogromny stres i ból dla jego bliskich. Po uroczystościach pogrzebowych przychodzi czas na spotkanie w gronie krewnych i przyjaciół, podczas którego można wspólnie wspominać zmarłego. Obowiązki związane z pogrzebem wielu osobom nie pozwalają osobiście zająć się organizacją stypy, a towarzyszące śmierci bliskiego emocje często też utrudniają przygotowanie takiego spotkania. Jeśli również masz z tym trudności, zapraszamy do restauracji Zacisze – chętnie podejmiemy się tego zadania.

Nasza restauracja położona jest w dzielnicy Gdańsk Łostowice. Chociaż znajduje się poza centrum miasta, bliskość trójmiejskiej obwodnicy zapewnia łatwy dojazd. Eleganckie wnętrze oraz najwyższej klasy obsługa idealnie sprawdzą się jako oprawa stypy, zaś duży parking z pewnością pomieści auta wszystkich zgromadzonych.

Nasze menu zawiera duży wybór smacznych przekąsek i dań głównych. Gościom możemy zaproponować także wyśmienite zupy, pyszne desery oraz ciepłe i zimne napoje. Korzystamy wyłącznie z produktów sezonowych, co gwarantuje świeżość oferowanych przez nas posiłków oraz ich wyjątkowy smak.

Restauracja Zacisze to elegancko urządzone sale z pięknym widokiem na zadbany ogród. Jest to więc doskonałe miejsce, aby spotkać się w gronie najbliższych po uroczystościach pogrzebowych. Zajmujemy się organizacją różnych uroczystości rodzinnych oraz kameralnych przyjęć, dlatego naszym gościom możemy zapewnić nie tylko smaczne posiłki, ale również obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalne przygotowanie stypy niezależnie od liczby żałobników. Restauracja w Gdańsku “Zacisze” zaprasza!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
godz. 12:00-20:00
ul. Niepołomicka 36
80-180 Gdańsk

Rezerwacje: 533 336 698

Dodatkowo proponujemy ofertę organizacji konsolacji w atmosferze wspomnienia i uhonorowania żegnanej osoby w gronie najbliższych.

Więcej informacji związanych z organizacją konsolacji znajdą Państwo:

Szczegóły

Menu - stypy

Szczegóły

Co nas czeka?