Restauracja na chrzciny

Restauracja na chrzciny w Gdańsku

Organizacja przyjęcia z okazji chrztu świętego  to niezwykle ważne wydarzenie dla młodych rodziców. Z reguły taka impreza odbywa się w gronie najbliższych, stąd zaproszonych gości jest zdecydowanie mniej niż chociażby na weselu. Istotne okazuje się natomiast zadbanie o przyjemną atmosferę, dobre jedzenie i bezpieczeństwo najmłodszych. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając restaurację na chrzciny?

Organizacja chrzcin a liczba gości – jak wybrać restaurację?

Restauracja na chrzciny musi przede wszystkim pomieścić wszystkich zaproszonych na przyjęcie gości, dlatego w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, ile osób może przyjąć sala bankietowa danego lokalu. Z reguły takie okazje świętowane są w gronie najbliższych, stąd większość restauracji powinna podołać wyzwaniu. Liczba gości ma jednak wpływ również na koszty organizacja przyjęcia. Najczęściej młodzi rodzice decydują się zaserwować zebranym od jednego do trzech dań głównych, ponieważ takie przyjęcia kończą się w godzinach wieczornych. Zupa, danie główne i deser w restauracji nie powinny kosztować więcej niż 200 zł od osoby.

Sala bankietowa i okolice restauracji na chrzciny

Stylowa restauracja na chrzciny to dobry wybór, dzięki któremu organizatorzy przyjęcia nie muszą martwić się o jakość obsługi i zadowolenie zaproszonych gości. Niemałe znaczenie ma zatem nie tylko wielkość, ale też wygląd lokalu, który zwykle zostaje dodatkowo udekorowany zgodnie z wolą młodych rodziców. Ponieważ na przyjęcie z okazji chrztu często zapraszane są rodziny z małymi dziećmi, warto zwrócić uwagę również na kwestie związane z bezpieczeństwem.

Dobrze, kiedy restauracja na chrzciny jest położona w spokojnej dzielnicy, otoczona sporym ogrodem, w którym dzieci mogą bawić się pod okiem opiekunów. W przypadku naszego lokalu, rodzice maluchów mogą liczyć także na dodatkowe atrakcje, w tym salę zabaw i plac zabaw, który zajmie najmłodszych, gdy dorośli będą chcieli spokojnie zjeść posiłek czy napić się kawy. Nie wolno zapominać również, że na przyjęcie z okazji chrztu większość zaproszonych rodzin przyjeżdża własnym samochodem, dlatego dużym atutem restauracji będzie parking ze sporą ilością miejsc postojowych.

Elegancka restauracja a menu na chrzciny

Coraz częściej o zarezerwowaniu tej, a nie innej restauracji na przyjęcie z okazji chrztu decyduje nie jej wygląd, a oferowane menu. Wybierając restauracje na przyjęcia dla większego grona osób, młodzi rodzice chcą mieć pewność, że jedzenie okaże się smaczne i że ofertę będzie można dostosować do potrzeb, z uwzględnieniem specjalnych diet czy alergii pokarmowych. Nasza restauracja daje organizatorom przyjęć duże pole manewru. Proponujemy kilka pakietów menu z różną ilością posiłków, smaczne przekąski, a także jedzenie stworzone specjalnie dla dzieci – w mniejszych porcjach i zgodnie z upodobaniami najmłodszych. Polecamy naszą kuchnię również dlatego, że posiłki bazują na sezonowych składnikach, a serwowane dania prezentują się naprawdę apetycznie.

Restauracja na chrzciny Gdańsk – serdecznie zapraszamy do restauracji Zacisze!

Nie wszystkie lokale na terenie Gdańska mogą określić się mianem restauracji dla dzieci. Jeśli organizatorom przyjęcia zależy na dobrym ugoszczeniu innych rodzin z dziećmi, oferta naszego lokalu może okazać się najlepszym wyborem. Rezerwacja sali na przyjęcie w Restauracji Zacisze będzie dobrym rozwiązaniem niezależnie od pory roku, w której odbywa się uroczystość. Naszym klientom proponujemy bowiem przestrzeń zarówno w zamkniętej sali, jak i pod gołym niebem, w zielonym otoczeniu zadbanego ogrodu. Na rodziców czekają różne udogodnienia ułatwiające sprawowanie opieki nad dziećmi, a także doskonałe menu, piękne widoki i przyjemna atmosfera. Jak wszystkie dobre lokale zajmujemy się organizacją przyjęcia w każdym aspekcie, dlatego rezerwacja terminu w naszej restauracji to bardzo wygodne rozwiązanie dla zabieganych młodych rodziców. Sprawdź ofertę i odwiedź naszą restaurację! Jesteśmy pewni, że spełni Twoje oczekiwania.

Sale konferencyjne

Największa sala bankietowa/ konferencyjna w obiekcie. Wielofunkcyjna z widokiem na ogród

do 250 osób

ekran, projektor multimedialny, system nagłośnieniowy, mikrofon, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do internetu, nowoczesny system oświetleniowy

Sala Sadowa

Sala bankietowa położona w głębi ogrodu z z panoramicznym widokiem na teren zielony.

do 60 osób

ekran, projektor multimedialny, system nagłośnieniowy, mikrofon, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do internetu.

Sala Ogrodowa