Święta Wielkanocne

Święta Wielkanocne są niezwykle barwne, mają bogatą historię oraz są najbardziej radosnymi Świętami, które od zawsze kojarzą nam się z radosną, rodziną atmosferą oraz stołem przygotowanym zgodnie z tradycją.

Cały zespół Restauracji Zacisze , Hotelu Platan *** oraz właściciele od lat stara się utrzymać tradycję Świąt Wielkanocnych, z dbałością oraz starannością tworzymy klimat Świąt aby nasi Goście poczuli się jak w swoim zaciszu domowym, od bazi zwanych wielkanocnymi kotkami na stole po wielkanocnego baranka , który od lat jest symbolem Świąt Wielkanocnych , starannie wykrochmalony biały obrus oraz tradycyjne, aromatyczne potrawy wielkanocne. Potrawy wykonywane są pod okiem szefa kuchni, mnogość potraw tych wytrawnych a także tych na słodko pozwala na kulinarne szaleństwa . Oczywiście na Wielkanocnym stole króluje aromatyczny żurek, serwujemy go po królewsku na domowym zakwasie i jest on przygotowywany na wędzonce i mięsie a podawany jest oczywiście z białą kiełbasą oraz jajem na twardo. Oczywiście nie z samym żurkiem kojarzą nam się Święta Wielkanocne, ale również biała kiełbasa która ma honorowe miejsce na stole wielkanocnym jak i w święconce. Najlepiej smakuje w towarzystwie chrzanu bądź ćwikły. Oprócz potraw wytrawnych serwujemy również Wielkanocne słodkości takie jak tradycyjny sernik wielkanocny tworzony z sercem oraz pasją , przygotowany na produktach najwyższej jakości.
Na Świąteczny spacer zapraszamy do naszego jakże bajecznego ogrodu, gdzie już budzi się wiosna, rozkwitają pierwsze rośliny a z dnia na dzień pojawia się coraz więcej zieleni.

Zobacz również