Biznes

Zacisze to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy motywacyjnych.

Warunki jakie zapewnia nasz obiekt sprostają każdym Państwa wymaganiom.

Stworzyliśmy bardzo dobrze wyposażone centrum konferencyjno – bankietowe.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie klimatyzowane, nowocześnie wyposażone w niezbędny sprzęt audio wizualny sale szkoleniowe. W spotkaniach może wziąć udział nawet 250 uczestników w zależności od ustawienia Sali, które dostosujemy do Państwa potrzeb. Obiekt usytuowany wśród zieleni z dostępem do światła dziennego, co gwarantuje naszym Gościom pracę w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu, o każdej porze roku.

Kierując się doświadczeniem z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej sali konferencyjnej, przerwy kawowej, menu oraz organizacji czasu wolnego.

Nasz doświadczony personel z przyjemnością zadba o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły pobytu tak, aby zaspokoić te najbardziej wygórowane oczekiwania i mile Państwa zaskoczyć. Oprócz wspaniałego ogrodu czy luksusowo wyposażonego wnętrza obiektu, do dyspozycji naszych Gości pozostaje ogromny parking. 

Kluczem dobrze zorganizowanego szkolenia jest wybór takiego miejsca, które zapewni profesjonalna obsługa, a to przełoży się na sukces spotkania.

Kontakt: 533-376-015 lub biznes@zacisze.gda.pl